ТОП додатків для підвищення продуктивності SMM-фахівця

ТОП приложений для повышения продуктивности SMM-специалиста

Ключові завдання SMM-менеджера щодо підвищення впізнаваності компанії, бренду, залучення клієнтів та збільшення продажів передбачають виконання різноманітних дій. Численні додатки та корисні програми, а простіше кажучи — спеціальні інструменти, допомагають бути максимально ефективним і досягати кращих результатів. До їх вибору потрібно ставитися уважно: багато продуктів призначені для ідентичних маніпуляцій, але забезпечують різний рівень комфорту та успішності. Які сучасні додатки SMM точно заслуговують на статус “найкращі інструменти на допомогу фахівцям”, розберемося далі.

Найкращі програми та сервіси для SMM

Кількість доступних товарів для CMM-менеджерів величезна, але розпорошуватися на все – безглузда витрата дорогоцінного часу. Набагато ефективніше вибрати та освоїти кілька найкорисніших та успішно оптимізувати ключові процеси. В інтернеті можна знайти гайди за різними програмами для СММ, за допомогою яких вдасться розібратися з робочими моментами, навчитися використовувати додатки. Відмінна альтернатива — послуги SMM від спеціалістів DigitalArt, які ідеально підходять всім, хто не готовий збирати інформацію, витрачати час на вивчення програм та додатків.

Найкращі програми та сервіси для SMM

Створення та покращення візуалу без спеціальних навичок

Обов’язковий елемент цікавої публікації – тематична картинка або оригінальне зображення, але якщо немає навичок обробки, використовуйте:

 • CapCut. Безкоштовний відеоредактор для покращення та монтажу відео — мобільний додаток для SMM доступний у телефонах з iOS та Android.
 • Lightroom. Безкоштовний фото- та відеоредактор для швидкої зміни зображення за допомогою ретушування, накладання фільтрів, налаштувань фону та стилю.
 • Pinterest. Ресурс для пошуку красивих картинок та фото на будь-яку тему – спеціалістам SMM допомагає підібрати візуал на сторінки та сайти.
 • Canva. Безкоштовний редактор для створення візуальних матеріалів у соцмережах, Сторіс Instagram, презентаціях.
 • Zebra. Корегування фото та відео за допомогою розмиття фону, блюру, використання ефектів шару та стилів.

Ефективна підготовка та управління публікаціями

Оригінальний контент приваблює користувачів, а головне те, що для його створення часто не потрібно значних фінансових вкладень. Найуспішніший рецепт вірусного відео в TikTok й Instagram— спонтанність, що забезпечує відмінні результати. Декілька корисних додатків на допомогу СММ-фахівцю: 

 • Vids. Шаблони для вірусних відеороликів у Тік Ток та Інстаграм з добіркою актуальних ефектів та залучення до постів у соціальних мережах.
 • Verba. Програма на основі штучного інтелекту для автоматичної генерації субтитрів.
 • Inpreview. Планувальник стрічки в Інстаграмі для перегляду постів ще до публікації — можна не тільки побачити, як буде розміщуватися контент, фото, а й переміщати їх.
 • Loomy. Програма зі шрифтами та параметрами зображення в Instagram, оформлення сторіс з метою привернути увагу користувачів оригінальним контентом.

Програми для якісної аналітики

При реалізації будь-якої стратегії важливий своєчасний аналіз, завдяки якому вдається об’єктивно оцінити докладені зусилля:

 • Trend Hero. Багатофункціональний сервіс аналітики Instagram-акаунтів за більш ніж 90 метриками для знаходження лідерів думок та розміщення ефективної реклами.
 • Pastel. Оптимальне рішення для збору зворотного зв’язку від клієнтів про веб-сайти, що розробляються, експортування коментарів до інших програм для аналітики та складання звітів. 

Поліпшення тайм-менеджменту

Ефективність будь-якого фахівця — важливий аспект для досягнення більших результатів за меншу кількість часу, а покращити показники допоможуть:

 • Bing/Chat GPT. Програми для пошуку першокласних ресурсів та успішної оптимізації завдань SMM-менеджера, оперативного аналізу конкурентів або ЦА, комунікації з клієнтами.
 • Notion. Багатофункціональний інструмент для планування роботи, швидкої організації інформації методом створення завдань, нотаток, управління проєктами та цілими командами.

Значення SMM-інструментів для підвищення ефективності менеджерів

Робота спеціаліста вимагає максимальної залученості, а встигати все і завжди допомагають спеціальні програми та додатки. З їх допомогою вдається:

 • створювати якісний контент, доповнений фотографіями та тематичними зображеннями;
 • ефективно вести паблики та соціальні сторінки, утримуючи увагу користувачів;
 • успішно взаємодіяти з аудиторією – своєчасно відстежувати коментарі, відповідати на них та аналізувати;
 • проводити активності для залучення аудиторії;
 • налаштовувати таргетовану рекламу для отримання більшого прибутку.

Своєчасне виконання необхідних дій, аналіз інформації, складання звітності — не проблема, якщо в арсеналі є найкорисніші програми. Іноді на вивчення додатків для SMM просто немає часу чи отримані результати виявляються не такими, як розраховувалось. У цьому випадку допоможуть фахівці DigitalArt, надавши повний цикл ефективного інтернет-маркетингу.

Схожi новини

Маєте завдання?

Давайте обговоримо його