Реклама в Linkedin

Якщо ви не рекламуєтеся в LinkedIn, то втрачаєте мільйони потенційних клієнтів. У 2020 році кількість активних користувачів становила 310 мільйонів. Наразі 5 із них — українці. Ця соціальна мережа відрізняється від Інстаграма або ТікТока насамперед метою —  це не розвага, а пошук ділових партнерів, співробітників і корисних зв’язків. Тому якщо ваша ЦА — серйозні люди, які працюють, керівники, топ-менеджери та професіонали різних сфер, ні в якому разі не варто упускати такий канал просування.

Переваги реклами в Linkedin

Цільова аудиторія. Якщо у вас дуже широка і різноманітна аудиторія, вам буде корисна таргетована реклама у всіх соціальних мережах. LinkedIn пропонує унікальну можливість досягти цільової аудиторії, що складається з професіоналів і підприємців. Ви можете налаштувати рекламу на основі таких параметрів, як професійні навички, посада, галузь, географічне розташування та інші фактори. Це дає змогу покращити точність таргетингу та досягти саме тих людей, які можуть бути зацікавлені у вашому продукті чи послузі.

Ця професійна соціальна мережа, де люди активно шукають ділові можливості, контакти та інформацію про бізнес. Реклама на LinkedIn дає змогу вашому бізнесу бути видимим у цьому професійному середовищі, де користувачі більш схильні до ділових рішень і покупок.

Різноманітні формати реклами, такі як Sponsored Content, Sponsored InMail, Text Ads та інші. Це дає можливість вибрати відповідний формат для вашого повідомлення і цілей рекламної кампанії.

Багаті можливості ретаргетингу — ви можете показувати рекламу тим користувачам, які вже взаємодіяли з вашим брендом або відвідували ваш сайт. Це допоможе збільшити конверсію й утримати клієнтів.

LinkedIn надає детальну аналітику та інструменти для вимірювання результатів вашої рекламної кампанії. Ви можете відстежувати такі метрики, як кількість переглядів, кліків, конверсій та інші, щоб оцінити ефективність вашої реклами та внести необхідні коригування.

Якому бізнесу підійде реклама в LinkedIn

LinkedIn — це професійна соціальна мережа, яка привертає різноманітні аудиторії, в основному пов’язані з бізнесом, кар’єрою та професійним розвитком. Ось кілька ключових аудиторій, для яких просування в Linkedin буде ефективним

  1. Бізнес-професіонали та лідери — у LinkedIn представлені керівники компаній, підприємці, менеджери та інші ключові фігури у світі бізнесу.
  2. Фахівці з кадрових питань і рекрутери — HR-фахівці та рекрутери використовують LinkedIn для пошуку талановитих кандидатів і встановлення професійних зв’язків.
  3. Фахівці в галузі маркетингу та реклами — маркетологи та рекламісти використовують LinkedIn для просування своїх брендів, пошуку партнерів і встановлення зв’язків у галузі.
  4. IT-фахівці та розробники — LinkedIn часто приваблює професіоналів у сфері інформаційних технологій, програмістів, аналітиків та інших експертів у сфері IT.
  5. Фінансові професіонали — бухгалтери, фінансові аналітики, фінансові директори та інші фахівці в галузі фінансів активно використовують LinkedIn для обміну досвідом і пошуку можливостей кар’єрного зростання.

Види реклами в Лінкедін

Ми пропонуємо кілька типів рекламних форматів

Етапи роботи з рекламою в Linkedin

01
Аудит і аналіз ваших наявних результатів, конкурентів і проєкту загалом
02
Складання стратегії просування
03
Розробка текстів
04
Розробка банерів
05
Налаштування відстеження реклами
06
Налаштування таргетованої реклами
07
Оптимізація реклами
08
Звітність

Ціни

Вартість залежить від обраного тарифу, обсягу робіт, і може відрізнятися залежно від проєкту.

Мінімальна вартість просування в Linkedin від DigitalArt — від 500$. Більш точну ціну для вашого бізнесу ми з’ясуємо після консультації, визначення завдань і опцій.

Відповіді на типові запитання

Мінімальний бюджет для просування на LinkedIn може варіюватися залежно від різних факторів, включно з обраним форматом реклами, цільовою аудиторією, географічним розташуванням і тривалістю кампанії. Загалом, LinkedIn рекомендує почати з бюджету щонайменше 50$ на день. Точніше вам підкажуть наші фахівці після аналізу та консультації.

Інші послуги

Edit Template

Маєте завдання?

Давайте обговоримо його