О DigitalArt

Digital Art начинался с 3 сотрудников в коворкинге. Спустя 2,5 года нас уже 30 специалистов в штате. А наш офис — это уютный опенспейс, где комфортно каждому сотруднику. Мы делали все сами, занимались поиском клиентов, налаживали коммуникацию, запускали рекламу и работали на имя. Теперь имя работает на нас и уже клиенты нас находят.

Компания развивается стремительно, потому что наша команда — это комьюнити специалистов с большим опытом и желанием развиваться. У нас 7 отделов в digital сфере, которые закрывают любую потребность в интернет-маркетинге. Мы точно знаем, кто наш клиент и чем мы можем быть ему полезны.
 

Мы всегда стремимся сделать больше

Звертаючись в нашу агенцію, ви можете бути впевнені, що наші реставратори зроблять все необхідне і навіть трошечки більше:)
0 +
супроводжували проектів
0 $
витрачено на рекламу
0 %
клієнтів задоволені нашою роботою
0
експертів у команді

Мы предлагаем клиентам продвижение по услугам

Наши услуги

PPC

Аналіз, настроювання та оптимізація рекламних кампаній для отримання максимально ефективних показників у Google

Таргет

Реклама, яка націлена на стать, вік, інтереси, географію вашого клієнта. Завдяки цьому ми можемо прогнозувати кількість заявок на ваш продукт

SMM

Просування у соціальних мережах, створення комплексу дій для підвищення впізнаваності бренду, збільшення продажів та створення контакту з клієнтом

Дизайн

Розробка логотипу, айдентики (фірмовий стиль та брендинг), банерів для реклами та для друкованої продукції


Створення сайтів

Розробка дизайну та наповнення сайту з урахуванням усіх поставлених цілей, реалізація необхідного функціоналу для максимальної конверсії у заявку

SЕО ㅤ

Комплекс робіт з метою збільшення видимості сайту у пошукових системах за цільовими запитами вашого бізнесу

Реклама Facebook

Для того, щоб просувати свій бренд у соцмережах, потрібно замовити таргетовану рекламу, інакше вашу навіть дуже добре оформлену сторінку просто не знайдуть.

Реклама Instagram

Тут можна продавати практично все, що завгодно, але найбільш актуально буде купити рекламу в instagram для просування товарів, які зазвичай не шукають в Google.

SMM стратегія

Smm стратегія – це одна з частин усієї маркетингової стратегії бізнесу. Її основна місія – донести та транслювати правильну комунікацію бренду в соцмережах.

Консультація по таргету

У вас є свій бізнес і вирішили просувати його через соцмережі? З чого почати? Ми рекомендуємо для початку отримати у нас консультацію щодо таргетованої реклами.

Аудит таргетованої реклами

Запустили таргетовану рекламу у Facebook або Instagram, а результат себе не виправдовує? Не потрібно ставити хрест на цьому виді реклами – краще зверніться до наших спеціалістів за консультацією.

Реклама у TikTok

ТікТок — молода перспективна платформа для реклами з величезною та активною аудиторією. Потенціал «вірусності» дає можливість максимального охоплення та уваги до вашого продукту.

Google відгуки

Простий і дешевий спосіб органічно підняти рейтинг вашої компанії, залучити потенційних клієнтів і піднятися на топові рядки видачі гуглу.

UI/UX Дизайн

UI/UX дизайн —  це процес підготовки дизайн-концепту сайту або застосунку, який буде зручним і привабливим для користувачів, тим самим підвищуючи лояльність і конверсію.

Edit Template

Наша миссия

Наши ценности

Почему нам доверяют клиенты

Каждый наш клиент — наш партнёр. Мы заботимся о репутации каждого проекта и несём за неё ответственность. Слаженная работа команды и регулярная коммуникация с клиентами = высокие показатели и результат.

Мы не работаем по шаблонам, мы следим за трендами, держим руку на пульсе рынка, и всегда ищем новые, свежие идеи, чтобы каждый продукт был уникальным и выделялся среди конкурентов.
 
lat-lay-unfinished-white-jigsaw

Наша команда

Команда — сильная сторона Digital Art. Специалисты, которые кайфуют от того, что делают, дают результат, регулярно повышают свои скиллы в сфере маркетинга, умеют креативно мыслить и реализовывать свои идеи.

Есть задача?

Давайте обсудим его