Про DigitalArt

Digital Art починався з 3 співробітників у коворкінгу. Через 2,5 роки нас уже 30 спеціалістів у штаті. А наш офіс – це затишний опенспейс, де комфортно кожному співробітнику. Ми робили все самі, шукали клієнтів, налагоджували комунікацію, запускали рекламу і працювали на ім’я. Тепер ім’я працює на нас і вже клієнти знаходять нас.

Компанія розвивається стрімко, тому що наша команда — це ком’юніті фахівців із великим досвідом та бажанням розвиватися. Ми маємо 7 відділів у digital сфері, які закривають будь-яку потребу в інтернет-маркетингу. Ми точно знаємо, хто наш клієнт та чим ми можемо бути йому корисні.

Ми завжди прагнемо зробити більше

Звертаючись в нашу агенцію, ви можете бути впевнені, що наші реставратори зроблять все необхідне і навіть трошечки більше:)
0 +
супроводжували проектів
0 $
витрачено на рекламу
0 %
клієнтів задоволені нашою роботою
0
експертів у команді

Ми пропонуємо клієнтам просування за послугами

Наші послуги

PPC

Аналіз, настроювання та оптимізація рекламних кампаній для отримання максимально ефективних показників у Google

Таргет

Реклама, яка націлена на стать, вік, інтереси, географію вашого клієнта. Завдяки цьому ми можемо прогнозувати кількість заявок на ваш продукт

SMM

Просування у соціальних мережах, створення комплексу дій для підвищення впізнаваності бренду, збільшення продажів та створення контакту з клієнтом

Дизайн

Розробка логотипу, айдентики (фірмовий стиль та брендинг), банерів для реклами та для друкованої продукції


Створення сайтів

Розробка дизайну та наповнення сайту з урахуванням усіх поставлених цілей, реалізація необхідного функціоналу для максимальної конверсії у заявку

SЕО ㅤ

Комплекс робіт з метою збільшення видимості сайту у пошукових системах за цільовими запитами вашого бізнесу

Реклама Facebook

Для того, щоб просувати свій бренд у соцмережах, потрібно замовити таргетовану рекламу, інакше вашу навіть дуже добре оформлену сторінку просто не знайдуть.

Реклама Instagram

Тут можна продавати практично все, що завгодно, але найбільш актуально буде купити рекламу в instagram для просування товарів, які зазвичай не шукають в Google.

SMM стратегія

Smm стратегія – це одна з частин усієї маркетингової стратегії бізнесу. Її основна місія – донести та транслювати правильну комунікацію бренду в соцмережах.

Консультація по таргету

У вас є свій бізнес і вирішили просувати його через соцмережі? З чого почати? Ми рекомендуємо для початку отримати у нас консультацію щодо таргетованої реклами.

Аудит таргетованої реклами

Запустили таргетовану рекламу у Facebook або Instagram, а результат себе не виправдовує? Не потрібно ставити хрест на цьому виді реклами – краще зверніться до наших спеціалістів за консультацією.

Реклама у TikTok

ТікТок — молода перспективна платформа для реклами з величезною та активною аудиторією. Потенціал «вірусності» дає можливість максимального охоплення та уваги до вашого продукту.

Google відгуки

Простий і дешевий спосіб органічно підняти рейтинг вашої компанії, залучити потенційних клієнтів і піднятися на топові рядки видачі гуглу.

UI/UX Дизайн

UI/UX дизайн —  це процес підготовки дизайн-концепту сайту або застосунку, який буде зручним і привабливим для користувачів, тим самим підвищуючи лояльність і конверсію.

Edit Template

Наша місія

Наші цінності

Чому нам довіряють клієнти

Кожен наш клієнт – наш партнер. Ми дбаємо про репутацію кожного проекту та несемо за неї відповідальність. Злагоджена робота команди та регулярна комунікація з клієнтами = високі показники та результат.

Ми не працюємо за шаблонами, ми стежимо за трендами, тримаємо руку на пульсі ринку і завжди шукаємо нові, свіжі ідеї, щоб кожен продукт був унікальним і виділявся серед конкурентів.

lat-lay-unfinished-white-jigsaw

Наша команда

Команда — сильна сторона Digital Art. Фахівці, які кайфують від того, що роблять, дають результат, регулярно підвищують свої скіли у сфері маркетингу, вміють креативно мислити та реалізовувати свої ідеї.

Маєте завдання?

Давайте обговоримо його