Просування Linkedin

Соціальна мережа № 1 у світі для пошуку та встановлення ділових контактів. Наша компанія спеціалізується на просуванні в LinkedIn, допомагаючи компаніям досягти високих результатів і розкрити потенціал цієї професійної соціальної мережі.

Переваги просування в Linkedin для бізнесу

Для бізнесу LinkedIn — це не просто соціальна мережа, це глобальна платформа, що об’єднує професіоналів і компанії з усього світу. Просування на LinkedIn надає неоціненні можливості

Залучення цільової аудиторії — у LinkedIn сидять дорослі й серйозні люди, часто бізнесмени, топменеджери, затребувані фахівці у сфері ІТ, діджитал, маркетинг тощо. Якщо все це підходить під вашу ЦА, значить ця соцмережа буде вам корисна.

Налагодження професійних зв’язків і партнерств — ця соціальна мережа допоможе вам знайти не тільки потенційних клієнтів, а й партнерів, постачальників, співробітників та інших людей, які можуть бути корисні для вашого бізнесу.

Підвищення впізнаваності бренду — просування в Лінкедін зробить ваш бренд більш помітним і підвищить його авторитет в індустрії.

Створення іміджу бренду як експерта — публікація тематичного контенту, новин, статей і корисної інформації створить для вашої компанії імідж експерта у своїй ніші.

Ваша візитна картка — профіль компанії в LinkedIn буде важливим джерелом інформації про вас і вашу діяльність. Але для цього потрібно його правильно оформити й зробити помітним для інших.

Аналіз конкурентів — у цій соцмережі ви зможете спостерігати за конкурентами, робити висновки та переосмислювати свою стратегію, щоб досягти кращих результатів і виділитися.

Розкрутка в Лінкедін допоможе вивести бізнес на новий рівень. Він відкриє вашому бренду світовий ринок, допоможе знайти іноземних партнерів і підвищити довіру до компанії. Це ділова соцмережа, в яку приходять працювати, а не дивитися смішні відео. І за правильного підходу вона дасть вашому бізнесу багато можливостей.

Що входить у послугу просування Linkedin

Просуванням вашого бізнесу в LinkedIn займатиметься команда фахівців, яка запропонує вам повний комплекс послуг

Створення контенту, що продає

Створення контенту, що продає, — це важлива стратегія для привернення уваги вашої цільової аудиторії та встановлення довірчих відносин з нею. Під «контентом, що продає» ми маємо на увазі інформацію, яка не тільки дає цінні знання, а й водночас надихає і мотивує аудиторію до цільових дій.

Ми ретельно досліджуємо вашу цільову аудиторію, щоб зрозуміти її потреби, інтереси та вподобання. Потім ми розробляємо контент, який враховує ці фактори та зможе генерувати інтерес.

Ми прагнемо створювати контент, який буде не тільки інформативним, а й унікальним, цікавим і незабутнім. Це допоможе встановити довіру з вашою аудиторією і зробить ваш бренд більш привабливим.

Тарифи

*Ці тарифи є лише приблизними і можуть бути адаптовані під конкретні потреби вашого бренду та цілі на LinkedIn.

Тариф "Базовий"

400$ - з використанням контенту кліента

550$ - зі зйомкою

Розробка стратегії контенту

Створення контенту

Тариф "Хочу більше"

500$ - з використанням контенту кліента

650$ - зі зйомкою

Усе, що включено в тариф "Базовий", плюс

Глибший аналіз

Створення більш різноманітного контенту

Інші послуги

Edit Template

Маєте завдання?

Давайте обговоримо його