Комплексний маркетинг

Ви просуваєте свій бізнес онлайн, знайшли хорошого фахівця, вклали в це чималий бюджет, а результат все одно не той? Проблема може бути в тому, що ви вибрали тільки один канал просування, а у вашому випадку їх потрібно кілька. Рішення — замовити комплексний маркетинг в агентстві DigitalArt.
Комплексний інтернет-маркетинг — це просування під ключ, яке включає в себе кілька каналів просування, оптимальних для вашого бізнесу. Це дає змогу залучити цільову аудиторію одразу з кількох місць і таким чином досягти максимального результату. Один канал — добре, а кілька — краще.

Переваги комплексного маркетингу

Комплексне просування об’єднує різні інструменти і тактики інтернет-маркетингу для досягнення максимального ефекту. Ви зможете досягати своїх цілей з різних боків, зрозумієте, як працює кожен канал окремо і в комплексі з іншими, і побачите, яку користь це принесе вашій компанії.

Широке охоплення аудиторії. Комплекс охоплює просування через соціальні мережі, залучення відвідувачів на сайт через контекстну рекламу в Google і SEO-оптимізацію, інтернет-рекламу та інші інструменти, які дадуть змогу знайти та залучити вашу аудиторію з усіх боків.

Під кожне завдання бізнесу буде підібрано певний метод, найбільш швидкий і ефективний.

Комплексний аналіз дасть змогу виключити неефективні канали просування і зробити наголос на більш підходящі.

Аналітика ефективності інструментів покаже, звідки саме прийшов клієнт.

Комплекс послуг, таких, як ведення соцмереж, email-маркетинг, розсилка в месенджерах та інші, допоможуть вам встановити кращий зв'язок з вашою аудиторією і підвищити її лояльність.

Більш ефективний розподіл бюджету. Аналізуючи та оптимізуючи результати кожного інструменту, ви зможете ефективніше розподіляти рекламний бюджет, щоб досягти максимального повернення інвестицій.

Збільшення конверсій і продажів. За комплексного підходу можуть використовуватися такі інструменти, як оптимізація сайту, створення сторінок, що продають, email-маркетинг та інші тактики, що спонукають клієнта до покупки.

Комплексний маркетинг vs. одноканальне просування

Порівняймо переваги одноканального і комплексного маркетингу на прикладі SEO-просування

Окрема послуга SEO

Плюси

Мінуси

Комплексне просування

Набір послуг із просування сайту може включати оптимізацію сайту, його просування в соцмережах, рекламу (контекстну, таргет), аналіз конкурентів тощо.

Плюси

Мінуси

Які послуги входять до комплексного маркетингу

  • Написання стратегії 
  • Розробка брендингу та фірмового стилю.
  • Аналіз та оптимізація каналів трафіку. 
  • Просування в соцмережах (SMM)
  • Таргетована реклама
  • SEO-оптимізація
  • Контекстна реклама
  • Просування мобільних додатків
  • Email-маркетинг
  • Розробка сайту

Які послуги входять до комплексного маркетингу

Комплексний інтернет-маркетинг буде вам корисний у таких випадках

Як ми працюємо з комплексними проєктами

Перед початком роботи ми розробимо маркетингову стратегію

01
Дослідження ринку
02
Аналіз конкурентів
03
Дослідження цільової аудиторії, складання її портрета
04
Аудит вашої компанії на цей момент
05
Аудит вашої реклами
06
Аудит сайту
07
Постановка цілей

Ціни

Вартість комплексного маркетингу індивідуальна для кожного проєкту. Вона розраховується виходячи з обраних напрямків, поставлених завдань, обсягу робіт, особливостей ніші та складнощів, які потрібно подолати.

Щоб дізнатися, скільки коштуватиме комплексне просування вашого бізнесу, залиште заявку на консультацію.

Відповіді на типові запитання

З клієнтом комунікує проджект-менеджер, який буде сполучною ланкою між вами та виконавцями. Для зручності ми створимо чати з кожним відділом, що працює над вашим проєктом, щоб ви були в курсі та могли вносити побажання в реальному часі.

Щомісяця ми надаємо детальний звіт окремо за кожним напрямком просування. Звіт містить аналіз виконаної роботи та отримані результати.

Інші послуги

Edit Template

Маєте завдання?

Давайте обговоримо його