Google відгуки

Простий і дешевий спосіб органічно підняти рейтинг вашої компанії, залучити потенційних клієнтів і піднятися на топові рядки видачі гуглу.

Переваги Google відгуків

Відгуки на Google Maps — це можливість для користувачів швидко оцінити якість послуг компанії, виходячи з чужої думки, і отримати інформацію про неї. Їх залишають клієнти компанії, щоб поділитися своїм враженням.

Вони корисні не тільки для потенційних клієнтів, а й для самої компанії, оскільки дають змогу оцінити свою репутацію, отримати зворотний зв’язок від клієнтів і провести роботу над помилками.

Однак люди рідко публікують позитивні відгуки. Якщо робота виконана добре, клієнти можуть вважати це «нормою» і не висловлювати свою вдячність у відгуках.

А якщо компанія нова, то отримати перші відгуки складно, а висока оцінка на картах потрібна вже. У такому разі замовити відгуки на картах — найпростіше й оптимальне рішення.

Як Гугл відгуки можуть допомогти бізнесу

Ефективність відгуків на Гугл Картах чимось схожа на SEO оптимізацію сайту, оскільки це органічний спосіб підняти свою позицію в пошуку. Чим більше у вас позитивних відгуків, тим вищим буде рейтинг вашої компанії порівняно з конкурентами, а це привертає увагу потенційних клієнтів.

Люди більше довіряють іншим людям, ніж рекламі та опису від самої компанії. Тому перед тим, як замовити товар або послугу, багато хто спочатку шукає відгуки про компанію, щоб дізнатися всі плюси, мінуси та підводні камені.

Google application logo 3d rendering on gray background

Що дають Гугл відгуки бізнесу

  • підвищують впізнаваність
  • покращують репутацію
  • алгоритми Google вважають сайт надійним і корисним
  • ресурс із високою оцінкою викликає більше довіри
  • залучення потенційних клієнтів

Ранжуючи сайти та онлайн-компанії, Google враховує їхній рейтинг та відгуки, зокрема залишені на його платформах. Тому хороші відгуки на гугл-картах допоможуть швидше просувати ваш сайт у пошуковій видачі.

Скільки коштують відгуки на Google картах

Наше агентство інтернет-маркетингу Didital Art пропонує послугу замовлення відгуків на Google картах. При цьому відгуки ми будемо публікувати з реальних «живих» акаунтів, що дуже важливо. Можна заощадити та замовити для цієї мети ботів, але гугл вже навчився розпізнавати фейкові акаунти та відгуки, і просто заблокує їх. Ми ж використовуємо акаунти, які точно не викличуть підозр.

Ціна залежить від кількості відгуків, які ви замовите. У середньому вона становить 5 $ за відгук, що, повірте, зовсім не дорого на сьогодні для українського ринку. Можете подивитися ціни у конкурентів і переконатися.

Тарифи

* ми не залишаємо відгуки в США та Канаді

Створення Google Відгуків

165$ (по 5,5$) - 30 відгуків (30-60 днів дедлайн)

318$ (по 5,3$) - 60 відгуків (60-90 днів)

450$ (по 5$) - 90 відгуків (90 - 130 днів)

576$ (по 4,8$) - 120 відгуків (130-150 днів)

* Google відгуки це те що дає кожному оффлайн бізнесу приток нових клієнтів за безкоштовним трафіком. Цю можливість заборонено НЕ використовувати! Наша компанія допомагає збільшити кількість нових клієнтів з гугл карт за допомогою оптимізації та наповнення вашої точки. Важливо розуміти, що Google перешкоджає штучному збільшенню кількості відгуків але ми впораємось з будь-яким завданням якщо воно допоможе нашим партнерамта клієнтам отримувати більше продажів та заробітку!

Створення та наповнення Google точки

100$ - точка

Процес замовлення і терміни

Під час виконання замовлення ми враховуємо побажання клієнта: що обов’язково згадати у відгуку, а що не варто, чи використовувати ключові слова, в якому стилі мають бути відгуки тощо. Проте хочемо звернути вашу увагу, що найбільш нативними, тобто справжніми, виглядають відгуки, схожі на ті, що є в житті: короткі, нелітературні, можна навіть із помилками, без неприродного захвату.

Що стосується публікації, то ми рекомендуємо додавати один відгук раз на 2–4 дні. Якщо станеться різкий «сплеск» відгуків і додасться одразу кілька десятків в один день, це матиме підозрілий вигляд як для самого гуглу, так і для користувачів, які побачать ці відгуки.

Інші послуги

Edit Template

Маєте завдання?

Давайте обговоримо його