Послуги таргетингу

Універсальний інструмент, який дешевше інших видів реклами з можливістю показу реклами виділеним групам людей з певними інтересами.

Що таке таргетована реклама і навіщо вона потрібна?

Багато рекламних агентств, а також SMM-спеціалісти та фрілансери наполягають на те, що для просування в Instagram і Facebook обов’язково потрібна настройка таргетованої реклами. Але не всі власники бізнесу розуміють що це, і не вирішуються замовити таргет для свого продукту, тому що вважають, що достатньо оформити красивий аккаунт в соцмережі та наставити якомога більше хештегів, і клієнти самі прийдуть. Але вони не приходять, і в такій ситуації багато хто здається, вирішивши, що продажі в соцмережах не для них, це марно і взагалі трата грошей. Розвіймо ці стереотипи.

Послуги таргетингу замовляють, коли хочуть не просто привернути яких завгодно підписників, а коли розуміють, що потрібно «бити» чітко в ту аудиторію, яка зацікавлена в вашому продукті та з більшою ймовірністю зробить замовлення. Таргетована реклама розігріває і підтримує інтерес аудиторії, підвищує впізнаваність бренду і допомагає цю саму аудиторію зібрати. «Холодна» аудиторія зазвичай не замислюється про те, щоб прямо зараз купити або замовити щось у незнайомій компанії. Тому потрібно «познайомити» її з вами, зробити так, щоб ви стали для них майже «своїми».

Показати бiльше...

Наприклад, ви хочете продавати свій продукт тільки в Одесі або навіть у всій Україні. Ми визначимо, які саме люди в цьому регіоні будуть найбільш зацікавлені в вас: стать, вік, інтереси, рід занять, рівень достатку. Адже якщо для більшості ціна ваших товарів занадто висока, немає сенсу залучати студентів, підлітків або іншу неплатоспроможну аудиторію.

 

Щоб ефективно впливати на холодну аудиторію через інстаграм, потрібно замовити таргетовану рекламу у перевірених фахівців, далі скласти унікальну торгову пропозицію (УТП), запропонувати привабливу акцію, створити яскравий і привабливий банер або відеоролик, написати цікавий текст. Після цього налаштувати рекламне оголошення на потрібну аудиторію та аналізувати, що дало результат. Далі ми будемо взаємодіяти з тими користувачами, хто звернув на нас увагу — кликнули, лайкнули і т. д. Уже маючи уявлення про вас, люди будуть швидше приймати рішення про замовлення товару або послуги.

 

Навіть якщо у вас немає сайту або ви поки не готові його замовити, вам буде достатньо створити гарний, цікавий і інформативний аккаунт в соцмережі, і продавати свої послуги або товари навіть просто через директ. Але щоб ваш аккаунт помітили й відвідали, потрібно обов’язково замовити послуги таргетингу, інакше ви будете дуже довго чекати своїх клієнтів.

mobile-phone-news-screen-3d-render (1)
Агентство DigitalArt - офіційний партнер Facebook!

Значок партнера отримують лише ті компанії, які виконують роботу відповідно до стандартів якості Facebook.

Існує 3 партнерські статуси

– Account

– Preferred 

– Premium

DigitalArt має статуси Account і Preferred!
Що надають ці статуси?

Доступ до матеріалів та інструментів від Facebook, за допомогою яких ми зможемо ще ефективніше працювати з рекламою, а також доступ до партнерського каталогу, техпідтримки та чату підтримки клієнтів. У результаті якість роботи з рекламою збільшується, а всі питання та проблеми вирішуються швидше.

Переваги таргетованої реклами

Інструмент, який зробить вашу компанію впізнаваною
і доведе цільову аудиторію до покупки

Запуск без сайту

Таргетована реклама дозволяє продавати свої послуги та товар без сайту

Швидкий запуск кампаній

Таргетовану рекламу можна запустити з готових публікацій в ваших профілях

Низький стартовий вхід

Можна починати з 30$, але ми рекомендуємо орієнтуватись на 300$ - це сума, яка принесе реальний результат в рамках кількох міст

Цільова аудиторія

Реклама в соціальних мережах дозволяє показувати рекламу людям, які відповідають вашій цільовій аудиторії, налаштування таргетингу дуже детальні. Можна показувати рекламу бабусі, яка цікавиться MTV, а не Аллою Пугачовою

Ефективне налаштування та керування

Таргетована реклама оптимізується постійно виходячи з отриманих даних, що дає неймовірно високі результати за короткий термін

Що містить в собі послуга таргетованої реклами

01
Базовий аудит

Перш за все, ми робимо базовий аудит ваших ресурсів: акаунти в інстаграм і фейсбук, сайт, зв'язки, інтеграції і т. п.

02
Визначення мети

Визначаємо суть рекламного оголошення: залучити нових підписників, прорекламувати акцію або послугу, познайомити холодну аудиторію з вами і т. д.

03
Банери або відеоролики до оголошень

Розробляємо банери або відеоролики до оголошень. Тут важливо врахувати, що рекламне оголошення повинне органічно виглядати в стрічці — як пост, тільки ще з позначкою «реклама». Інший важливий момент — більшість людей спочатку дивляться на картинку/відео, а потім читають. Тому на банері або відео повинна бути головна чіпляюча інформація, яка спонукає відкрити пост і дізнатися більше.

04
Тексти, що затягують

Пишемо затягаючі та чіпляючі тексти та описи до послуги або продукту. У тексті ми вже більш детально розповідаємо про акцію, послуги або бренд. Тут важливо привернути увагу користувача, зацікавити, дати зрозуміти, що ваша пропозиція буде йому корисно, але не розкривати відразу всі карти. Потрібно зацікавити та викликати бажання натиснути на посилання, щоб дізнатися більше. А інше вже розкажуть менеджери з продажу.

05
Запуск реклами

Запускаємо просування на потрібних ресурсах і на певну аудиторію.

06
Підвищення ефективності

Коли прогнозовані результати будуть досягнуті, ми масштабуємо рекламу, щоб підвищити її ефективність.

Тарифи

-15% знижка на перший місяць – до 10 серпня!

Просування
постів / директ (inst)

455$

Пакет для бізнес-початківців, стартапів

Для тих, хто починає свій шлях просування у сфері digital та бажає “спробувати/помацати” можливості та отримати перші результати за невеликий бюджет. У середньому, 2-4 місяці достатньо щоб визначити собі ефективність цього способу просування і вийти на новий рівень просування -> пакет Standart

Можливості

Просування постів (inst/fb)

Кількість рекламних компаній

Креативи

Написання текстів (копірайтер)

Рекламний бюджет

Звіт

Комунікація

Доповнення (по бажанню/необхідності)

Стратегія

Соц мережі + Сайт

570$

Пакет для невеликого працюючого бізнесу

Для тих, у якого вже є результати та розуміння, що потрібно посилювати свою присутність у мережі. А також настав час починати структурувати та масштабувати бізнес.

Можливості

Просування постів (inst/fb)

Кількість рекламних компаній

Креативи

Написання текстів (копірайтер)

Рекламний бюджет

Звіт

Комунікація

Доповнення (по бажанню/необхідності)

Стратегія

Business

742$

Пакет для працюючого системного бізнесу

Для тих, у якого вже є результати. АЛЕ, потрібно знайти слабкі місця і підвищити ефективність уже діючої реклами. Ціль пакета масштабувати результати та збільшити прибуток у середньостроковій перспективі

Можливості

Просування постів (inst/fb)

Кількість рекламних компаній

Креативи

Написання текстів (копірайтер)

Рекламний бюджет

Звіт

Комунікація

Доповнення (по бажанню/необхідності)

Стратегія

FACEBOOK

Facebook — один з топових сайтів за кількістю користувачів і відвідувань. Тут можна знайти аудиторію для бізнесу практично з будь-якої ниші. Аудиторія тут найрізноманітніша — від студентів і домогосподарок до зрілих і забезпечених людей, бізнесменів і фахівців кожної сфери.

Рекламні оголошення інтегруються у стрічку, сторіс або серед контактів в месенджері користувача. Facebook дає величезні можливості для орієнтування, щоб не запускати рекламу по всіх підряд, а налаштувати її так, щоб залучити людей, максимально близьких до вашої цільової аудиторії.

instagram

Instagram — ідеальний майданчик для підвищення впізнаваності бренду, а також продажу товарів і послуг, для яких в рівній мірі важливі і якість, і зовнішнє оформлення.

Рекламні оголошення будуть розміщуватися в стрічці та в сторіс, з них користувач зможе відразу перейти на ваш профіль в Instagram, в директ або на сайт. Якщо ви плануєте вести потенційних клієнтів на свій аккаунт, то найбільш ефективно буде замовити таргетинг в комплексі з послугою SMM. Грамотно оформлений інстаграм-аккаунт сам по собі нічого не продає, але він підвищить лояльність аудиторії, і буде простіше зробити підписника клієнтом.

Кейси

Відповіді на типові запитання

Таргет (target) в перекладі з англійської «мета». Таргетована реклама — це реклама, спрямована на цільову аудиторію, яка потенційно може бути зацікавлена в вашому товарі або послузі.

Єдиної вартості не існує. Бюджет на рекламу встановлюється виходячи з декількох параметрів: особливостей ніші вашого бізнесу, цілей просування, зростання впізнаваності, регіону і т. п.

Вартість послуги та запуску таргетованої реклами розраховується конкретно під кожного клієнта і складається з рекламного бюджету і комісії виконавця (рекламної агенції). Чим вище рекламний бюджет, тим більше інструментів можна задіяти для рекламної кампанії.

На відміну від, наприклад, SEO-просування, яке дає результат приблизно через 6 місяців, правильно налаштована таргетована реклама здатна дати результат вже через кілька днів, а в деяких випадках

Інші послуги

Edit Template

Маєте завдання?

Давайте обговоримо його