Email маркетинг

Створення сильного та ефективного зв’язку з вашою аудиторією через електронну пошту — це ще один крок до успіху у вашому бізнесі. Наші експерти розробляють персоналізовані стратегії з e-mail маркетингу, спрямовані на збільшення конверсії та залучення аудиторії, а також підвищення рівня впізнаваності та престижності вашої компанії.

Переваги Email-розсилки

Прямий зв’язок з аудиторією — електронна пошта дає можливість безпосередньо спілкуватися з клієнтами та цільовою аудиторією, надсилаючи персоналізовані пропозиції та підтримуючи комунікацію.

Ефективність витрат — порівняно з іншими каналами маркетингу, замовити розсилку email може бути помітно вигідніше. Вартість створення та надсилання електронних листів зазвичай нижча, ніж багато інших видів реклами, водночас рівень результативності досить високий.

Підвищення впізнаваності бренду — просування в Лінкедін зробить ваш бренд більш помітним і підвищить його авторитет в індустрії.

Аналітика та відстеження — засоби аналітики дають змогу вимірювати ефективність кампаній, вивчати поведінку абонентів і оптимізувати стратегії маркетингу на основі зібраних даних.

Збільшення продажів — надсилаючи клієнтам персоналізовані пропозиції, листи з акціями, добірками товарів, промокодами та знижками, ви можете помітно збільшити продажі.

Автоматизація — автоматизуючи розсилку, ви можете створювати цільові кампанії, реагувати на певні дії або події, підвищуючи ефективність. Використовуйте сценарії (алгоритми), які запускатимуть розсилку після вчинення певної дії: реєстрації, переходу за посиланням, забутого кошика, перегляду товарів або додавання їх до списку бажань. Це не дасть клієнту забути про вас і заощадить час.

Які завдання вирішує Email-маркетинг

Етапи роботи

Замовлення email-маркетингу в нашому агентстві передбачає комплексний підхід

01
Аналіз бренду

Аналіз вашого бренду і його маркетингової стратегії наразі.

02
Аналіз конкурентів

Аналіз конкурентів, щоб не повторюватися і виділитися

03
Стратегія

Розробка стратегії просування

04
Контент

Створення контенту — листів, які відповідатимуть тону вашого бренду і відгукуватимуться у ваших клієнтів.

05
Налаштування кампанії

Налаштування кампанії у відповідних сервісах — створення тригерів, підготовка акаунта, налаштування аналітики та збору даних.

06
Тестування

A/B-тестування та аналіз перших результатів.

07
Оптимізація

Оптимізація та вдосконалення стратегії на підставі попереднього аналізу.

Ціни

Ціна послуги формується на основі кількох чинників: обсяг email-розсилки, розробки контенту для неї, стратегії роботи та залучення сторонніх сервісів (CRM-систем та інших).

Зв’яжіться з нашими менеджерами, ми проведемо аудит і запропонуємо оптимальний варіант для вашого бізнесу. Також для більш ефективного просування можемо вам запропонувати й інші послуги для вашого сайту, наприклад, SEO-просування або контекстну рекламу в Google.

Інші послуги

Edit Template

Маєте завдання?

Давайте обговоримо його